Неймовірні темпи розвитку ІТ-технологій і програмного забезпечення справляють просто неймовірний вплив на наші життя та залишають відбиток на всіх його аспектах. Днями мені запропонували прочитати один цікавий текст, з яким ви можете ознайомитися мовою оригіналу тут. Я вирішив його перекласти (з невеликими адаптаціями) українською мовою, щоб ті читачі, які не зовсім вільно почуваються в читанні англійською мовою, змогли сповна насолодитися цим шедевром. Отож, якщо ви зацікавилися, прошу читати далі…

Журнал служби технічної підтримки

Жінка пише лист у службу технічної підтримки

Шановна службо,

Минулого року я оновила програму Хлопець 5.0 до версії Чоловік 1.0 і помітила погіршення загальної продуктивності, зокрема в застосунках квітів і прикрас, які працювали без збоїв у версії “Хлопець 5.0”.

Крім цього, програма “Чоловік 1.0” видалила багато інших цінних програм, таких як Романтика 9.5 і Особиста увага 6.5, та інсталювала небажані програми, такі як ДИНАМО 5.0 і ШАХТАР 3.0. Тепер ще й “Спілкування 8.0” вже не працює, а через “Прибирання в домі 2.6” система просто зависає. Я спробувала Пиляння 5.3, щоб усунути ці проблеми, але безрезультатно. Що мені робити?

Підпис,
Безнадійна


Відповідь:

Шановна пані Безнадійна.

Перш за все, врахуйте те, що “Хлопець 5.0” – пакет розважальних програм, в той час як “Чоловік 1.0” – операційна система. Спробуйте ввести C:\ЯДУМАЛАТИМЕНЕЛЮБИШ у командному рядку і завантажити утиліту Сльози 6.2, а також інсталювати оновлення Вина 3.0. Якщо процес відновлення спрацює належним чином, “Чоловік 1.0” має автоматично запустити застосунки Прикраси 2.0 і Квіти 3.5. Але зауважте, перевантаження цих застосунків може призвести до того, що “Чоловік 1.0” скине налаштування до заводської версії Сердите мовчання 2.5, Бухло 7.0 чи П’янка 6.1.

“П’янка 6.1” – дуже шкідлива програма, яка генерує звукові файли ГучнеХропіння.mp3. За жодних обставин, НІКОЛИ не інсталюйте утиліту Теща 1.0 (вона запускає вірус у фоновому режимі, який може згодом повністю контролювати вашу систему) і не намагайтеся додатково інсталювати іншу версію програми “Хлопець”. Ці застосунки не підтримуються і спричинять незворотну втрату даних “Чоловіка 1.0”.

Якщо узагальнити, “Чоловік 1.0” – чудова програма, хоча і має обмежений обсяг оперативної пам’яті та повільно адаптується до нових застосунків. Спробуйте додаткове програмне забезпечення для розширення її пам’яті та збільшення загальної продуктивності. Можу порекомендувати Гарячі страви 3.0 чи СексіБілизна 9.9.

З повагою,
Служба технічної підтримки